ارتباط آنلاین تماس با ما
تولد یک ایده

همه چیز از زمانی آغاز شد که گروهی متشکل از کارشناسان برق و کامپیوتر تصمیم گرفتند ساختار سنتی برق ساختمان را متحول کنند. زمان آن رسیده بود که اتوماسیون با همه ابعاد پیشرفته آن وارد ساختمان شود و روحی تازه در کالبد بی جان خانه ها بدمد. پیش بینی دقیقی که چند سال بعد IBM در جلسات Next five in five خود آنرا تایید کرد و طی مقاله ای رسمی پیش بینی کرد که یکی از پنج پدیده ای که طی پنج سال آینده دنیا را متحول خواهد ساخت پدیده خانه هوشمند است. بنیانگذاران ام اند اچ طی جلسات متعدد و طولانی به دنبال سیستمی بودند تا بوسیله آن وارد این دنیای جدید شوند. در همان زمان تعدادی از شرکت های اروپایی و امریکایی در همین راستا به محصولاتی دست یافته بودند و آنرا بعنوان تجهیزات خانه هوشمند و یا در قالب بزرگتر آن بعنوان BMS به بازار ارائه می کردند. ساده ترین روش، بررسی این محصولات و انتخاب بهترین آنها و در گام بعدی اخذ نمایندگی از شرکت تولید کننده خارجی بود. عدم صرف هزینه زیاد و عدم نیاز به ایجاد یک ساختار بزرگ برای تولید سیستم هوشمند امتیازاتی بودند که نمی شد از آنها گذشت.

تحقیقات آغاز شده بود و همه برندها یک به یک بررسی می شدند ولی هر چه زمان سپری می شد نتایج، بیشتر مأیوس کننده بود. روش تحقیق باید تغییر می کرد.

بدون در نظر گرفتن اینکه دستاوردهای موجود دنیا چه خدماتی را ارائه می دهند باید توقعات صنعت بومی ساختمان در ایران مورد بررسی قرار می گرفت . این بار ام اند اچ خود را در جایگاه سازندگان و مصرف کنندگان ساختمان قرارداد و از دیدگاه ایشان ویژگیهای یک سیستم خانه هوشمند ایده آل را شناسایی کرد. با توجه به جدید بودن این تکنولوژی در ساختمان، نیاز توجه به باورها، میزان پذیرش تغییرات از سوی مصرف کننده ها، و در یک کلمه احترام به تابوهای مشتری کار را سخت می کرد. مشتری به روشن کردن چراغ بوسیله یک کلید معمولی برق عادت داشت و در برابر تبدیل این کلیدها به تجهیزاتی که هنوز امتحان خود را پس نداده بودند، مقاومت می کرد. قیمت بالای مسکن و دشواری تهیه آن توسط خریدار امکان پذیرش ریسک را در این زمینه به حد صفر کاهش می داد و سازنده از اینکه فروش خانه ها، با مشکل مواجه شود بیمناک بود. بنابراین اولین ویژگی لازم در خانه هوشمند رویایی، که ام اند اچ جستجو می کرد، حفظ ساختار سنتی برق در کنار ارائه قابلیت های مدرن بود. با در نظر گرفتن این مسأله، دایره تحقیقات باز هم محدودتر می شد.

استفاده از پرتکل X10 به دلیل داشتن این ویژگی که برروی سیم کشی سنتی برق قابل ارائه بود، تقریباً آنروزها در اوج استقبال قرار داشت. اما بدلیل نویز پذیری بسیار و دشواری فیلترکردن آن، بخصوص در خانه هایی که بیش از یک فاز داشتند نمی توانست گزینه مناسبی باشد. وجود منابع نویز مانند تلویزیون ها یا وسایل بی سیم، می توانست سیگنالهای ON  یا OFF مجازی تولید کند. Noise filtering که روی بسیاری از کامپیوتر ها یا مودم ها نصب می شود می توانست به دور نگه داشتن این نویزها از سیگنال های X10 کمک کند ولی Noise filter هایی که برای X10 طراحی نشده اند، خود می توانست سیگنال های X10 را ببلعد. بعدها، حتی نسل جدیدتر X10 که با نام Power Line Carrier شناخته می شد نیز هنوز قطعیت صد در صدیِ مورد نظر ام اند اچ را تامین نمی کرد.

در گام بعدی به نظر می رسید تلفیق بین پروتکل knx که یک پروتکل ارتباطی شبکه است، با برق سنتی بتواند یک حالت نیمه هوشمند را در ساختمان ارائه دهد. برخی کلیدها هوشمند و برخی دیگر به همراه پریزها معمولی باشند. اما این طرح نیمه کاره بدلیل بر هم زدن یک دست بودن کلیدها و پریزها مورد تایید سازنده ها نبود و یک  ضعف به شمار می آمد. استفاده کامل از کلیدهای هوشمند knx نیز بدلیل برهم زدن کامل ساختار سیم کشی سنتی مورد تایید نبود.

محصولاتی دیگری نیز در بازار وجود داشتند که با حفظ کامل سیم کشی ساختمان جایگزین کلیدهای معمولی برق می شدند. اما این تجهیزات نیز نظر مصرف کننده و بخصوص سازنده ها را تامین نمی کرد. سازنده در قبال خانه ای که ساخته بود متعهد بود و در صورت بروز کوچک ترین خرابی در این کلیدها، بدلیل نبود خدمات کافی و مطمئن در بازار مورد مواخذه خریداران قرار می گرفت. ادعای شرکت های تولید کننده این نوع کلیدها این بود که در صورت بروز خرابی و عدم وجود خدمات کافی، به راحتی این کلیدها با کلیدهای معمول برق قابل جایگزینی هستند ولی این کار هم آب رفته را به جوی باز نمی گرداند و برند یک سازنده خوب خدشه دار می شد چرا که خانه را بصورت هوشمند به مشتری فروخته بود. در این میان، ورشکستگی یا عدم ارائه محصولات برخی از این شرکت ها به ایران بدلیل تحریم های اقتصادی وضع را دشوارتر می کرد. بعدها شرکتهای بزرگی مانند لگراند فرانسه نیز به این جمع پیوستند و سازندگانی که از محصولات این شرکت استفاده کرده بودند را دچار چالش های پیش بینی نشده ای در ارائه خدمات به مشتریان کرد.

به موازات این بررسی ها از گوشه و کنار پیشنهاداتی مبنی بر استفاده از تجهیزات Wireless به گوش می رسید و گروه را به بررسی موضوع ترغیب می کرد. اما نتایج این بررسی هم، چندان رضایت بخش نبود. از آنجا که دارا بودن قابلیت هایی مانند اعلام سرقت، اعلام حریق و نشت گاز، جزء قابلیت های مهمی بود که گروه وجود آنها را در ساختمان ضروری می دانست، سپردن این قابلیت ها به تکنولوژی Wireless از هر نوع آن اطمینان خاطر را از بین می برد. حتی در صورت ارائه محصول فقط برای کنترل روشناییها نیز به حد کافی موانع منطقی از طرف سازنده ها مطرح می شد. در صورت بروز مشکل احتمالی، روشنایی منزل مختل می شد و این موضوع به تنهاییی برای رد پیشنهاد جدید کافی بود. حتی در نوع پیشرفته تر این تجهیزات مانند مودم های WiFi با بروز قطعی برق اختلالاتی پیش می آمد. کما اینکه در استفاده از این تجهیزات برای برقراری شبکه بین کامپیوترها هنوز هم مشکلات وجود دارد و پیوسته لزوم داشتن دانش فنی کافی برای انجام تنظیمات شبکه ضروری است که برای یک مصرف کننده خانگی توقعی نابجا است. حتی بررسی تکنولوژی هایی که بعدها به بازار آمد مانند Zigbee علیرغم قابلیت اتصال بیش از 64000 وسیله به یکدیگر و نرخ تبادل اطلاعات با سرعت 250 کیلو بایت بر ثانیه که جایگزین بهتری برای Bluetooth بود نیز، هنوز برای استفاده در یک خانه هوشمندِ ایده آل، قابل اطمینان نیست. بطور کلی همه تجهیزات بی سیم از قطعیت صد در صدی در کار برخوردار نیستند.

 بررسی ها یکی پس از دیگری به نتیجه منفی می رسید و هنوز سیستمی که بتواند توقع سازنده در مورد حفظ ساختار سنتی برق و ارائه قابلیت های روز، بر روی همین بستر سنتی را برآورده کند وجود نداشت. این نا امیدی نقطه عطفی در پدید آمدن یک ایده بود. ایده ای که پس از سکوت معنا دار چند هفته ای با ترس و لرز از طرف یکی از اعضای گروه مطرح شد. به نظر می رسید هیچ کس ایده بهتری نداشت و ظاهراً تنها راهی که به جایی جز شکست منتهی می شد همین بود؛ تولید. کلمه ای که همه اعضای گروه آنرا دوست داشتند ولی علیرغم تداعی زیبا و غرورانگیزی که این کلمه از تولد یک پدیده جدید داشت لازم بود کورسوی امیدی برای یافتن روش عملیاتی آن بوجود آید. ساختار کلی طرح کم کم شکل گرفت و نتیجه این که برای تولید چنین محصولی باید یک پردازشگر مرکزی و قدرتمند و صد البته قابل اطمینان بعنوان قلب تپنده سیستم داشته و یک کنترل مرکزی را پدید آورد. توزیع برق به روش سنتی اما از یک تابلوی برق هوشمندِ دارای پردازشگر.

تعیین ویژگیهای ضروری این پردازشگر، گام بعدی بود. ساخت یک بورد الکترونیک با استفاده از یک میکروکنترولر از هر نوع آن به دلایل مختلف منطقی نبود و کیفیت مورد نظر را ارائه نمی کرد و هر روز تحقیقات بیشتر به سمت استفاده از یک کنترلر موجود بازار و قابل برنامه نویسی هدایت می شد یا به عبارتی همان Programmable Controller. این پردازشگر باید از فراوانی کافی برخوردار بود و در صورت حذف یک نوع آن از بازار، به سادگی با نوع دیگر جایگزین می شد. عدم وجود مانع در اتصال انواع سنسورها به آن و امکان افزودن ورودی یا خروجی های IO و Analog از ویژگیهای دیگرِ مورد انتظار گروه بود. از سوی دیگر این پردازشگر در یک خانه هوشمند باید قابلیت کنترل و نمایش از طریق یک مانیتور لمسی را می داشت که آن هم باید در آینده به سادگی قابل جایگزینی می بود. ویژگی دیگری که گروه به آن فکر می کرد قابلیت حفظ این ساختار برای ورژنهای آینده بود و نباید برای ارتقاء محصول مجبور به تغییرِ اساس آن می شد چرا که ارائه خدمات به مشتری های قبلی را با مشکل مواجه می کرد.حتي مشتری های قبلي براي ارتقاء محصول خود نبايد متحمل هزينه تعويض قطعات مي شدند و بايد ساختار طوري طراحي مي شد كه با افزودن اجزاي جديد قابليت هاي جديد پديد مي آمدند. موضوعي كه در سالهاي آينده به كرّات اتفاق افتاد، مانند افزودن قابليت كنترل خانه هوشمند بوسيله تبلت و موبایل. اين قابليت ها عليرغم اينكه كاربرد سيستم را افزايش داده  و آن را لذت بخش مي كردند ولي به عنوان چارچوب هاي اصلي دستگاه مطرح نبودند و با حذف آنها همچنان سيستم در اوج كارايي مي درخشيد. بالأخره اين بار تحقيقات نتيجه داد و پس از مدتها كار و تلاش، خستگي از تن اعضاء بيرون رفت. پردازشگري كه به عنوان هسته مركزي اين سيستم در تابلو تعبيه شد، محصولي بود كه در عين داشتن تنوع باورنكردني در سطح دنيا با همه انواع خود قابل جايگزيني بود و پس از 12 سال كارشناسي جهاني در  International Electrotechnical Commission  يا همان كميسيون جهاني الكتروتكنيك كه به اختصار آنرا IEC مي نامند در سال 1990 ميلادي استاندارد هاي نهايي آن بسته شده بود و هيچ توليد كننده اي حق تغيير آن را نداشت. اين تصميم براي ايجاد امنيت در فضاي صنعت اتخاذ شده بود تا يك توليد كننده كه در كارخانه خود از اين كنترلر براي دستگاه هاي خود استفاده مي كند در صورت بروز خرابي در سالهاي آينده بتواند آن را با نوع ديگري جايگزين كند و كارخانه از تحمل ضرر رهايي يابد.

اينچنين بود كه گروه تصميم به ساخت تابلو هايي هوشمند با بكار گيري Programmable Controller  گرفت كه به اختصار آنرا PLC  مي نامند و نامي آشنا و مطمئن در صنايع دنيا بوده و هست. نوع طراحي و ساختار محكم محصول به قدري قابل اطمينان بود كه در سالهاي بعد افراد متنابهي اقدام به كپي اين محصول كردند. نوع طراحی منحصر به فرد دستگاه درحفظ ساختار سنتي برق باعث شده بود که در صورت بروز حوادثي مانند شكستن مانيتور يا اتصالي برق در وسايل خانگي، به سادگي سیستم برق سنتی را وارد مدار می کرد. این موضوع جذابيت محصول را چند برابر مي كند و ديگر لازم نيست تا رسيدن خدمات پس از فروش، چراغهاي خانه خاموش باشند. ايده آلي كه با افزايش روز به روز كيفيت و كميت قابليت ها توسط شركت سازنده رفته رفته تبديل به محصولي تعصب برانگيز شد. محصولي كه با تلاش و پيگيري يك گروه خبره از كارشناسان مجرب متولد شد و پا به عرصه صنعت ساختمان گذاشت؛ خانه هوشمند ام اند اچ. محصولي كه با حفظ رضايت هميشگي مشتريان خود توانسته قويترين و متنوع ترين روزمه خانه هوشمند را در كشور ايجاد كند و نه تنها از سوي سازنده ها و مصرف كنند هاي خود بلكه از طرفه همه رغبای مطرح جهاني خود مورد توجه قرار بگيرد. شركت ام اند اچ بسيار خرسند است از اينكه بدليل ايراني بودن محصول، مورد تحقيق بسيار زياد مشتريها قرار مي گيرد ولي در نهايت هميشه افتخار انتخاب از سوی مشتريان را بر مبناي شايستگي نصيب خود مي كند و اين نشان زريني است كه با اعتماد مشتريان گرانقدر بر قامت ام اند اچ نقش بسته است. اكنون پس از حدود 10 سال تلاش ضمن شكر الهي و تشكر از دوستان و مشترياني كه ما را ياري كردند تا به اين جايگاه برسيم، از در گاه آن خالق يكتا توفيق خدمتگذاري بيشتر به مشتريان خود را مسئلت داريم.دانلود فیلم های واقعی از قسمتهای مختلف خانه هوشمند ام اند اچ که دقیقا" نحوه عملکرد محصولات را حین کار نمایش میدهد ،بصورت فایلهای مجزا برای دانلود در سایت بارگزاری گردید

لطفا" جهت ورود به صفحه دانلود فیلم و کلیپ خانه هوشمند ، بر روی متن این خبر کلیک و یا به بخش دانلود مراجعه نمایید.

 

بصورت واقعی در فضای یک خانه هوشمند قرار بگیرید و استفاده از امکانات آن را شخصا" تجربه نمایید.

بازدید از نمایشگاه خانه هوشمند ام اند اچ و امکانات آن

لطفا" جهت بازدید با تلفن 02634218291 هماهنگ نمایید و یا از طریق فرم ارتباط آنلاین درخواست بازدید از خانه هوشمند ام اند اچ را ارسال نمایید. 

به وب سایت رسمی شرکت خانه هوشمند ام اند اچ خوش آمدید.


لطفا" جهت ورود به کانال تلگرام شرکت ام اند اچ بر روی آیکون تلگرام کلیک نمایید. 


Google
    zapatos de mujer nike free puma zapatillas zapatos gucci botas de futbol nike presto gorras new era Gafas oakley bolsos louis vuitton Adidas Neo cinturones gucci zapatillas saucony zapatillas de moda Adidas Originals Adidas Yeezy nike air force polos lacoste Adidas Stan Smith Zapatos nike
Copyright 2013 © m&h Co. All Rights Reserved. / طراحی - پارس کرج

cialis en om dagen cialis online danmark kamagra bivirkninger viagra virkning viagra priser apotek levitra virkning cialis hinta viron apteekissa cialis kokemuksia kamagra jelly kokemuksia viagra vaikutus viagra reseptin hankkiminen levitra vaikutus cialis hinta viagra hinta viagra kokemuksia
Viagra interacciones Funciona cialis generico Cialis efectos secundarios a largo plazo efectos secundarios cialis Indicaciones para el uso de Levitra Generic Kamagra efectos secundarios Kamagra Interacciones Kamagra 100mg Kamagra Oral Jelly Efectos secundarios lovegra 100mg tablets Viagra para mujeres Efectos secundarios de Lovegra
Viagra Generika Deutschland Cialis Tadalafil 20mg Original Cialis Original 20mg Kaufen Cialis 20mg Original Ohne Rezept Cialis Generika Kaufen Cialis Generika 5mg Online Kaufen Cialis Generika 5mg Rezeptfrei Levitra Original 20mg Kaufen Levitra Original Online Kaufen Levitra Generika 20mg Erfahrungen Levitra Generika 10mg Levitra Generika 20mg Nebenwirkungen Kamagra 100 Kamagra Tabletten Kamagra Online Bestellen
Cialis 20mg Pas Cher cialis 20mg CIALIS PAS CHER,CIALIS GENERIQUE,CIALIS 20MG cialis pas cher CIALIS PAS CHER,CIALIS GENERIQUE,CIALIS 20MG cialis generique CIALIS PAS CHER,CIALIS GENERIQUE,CIALIS 20MG cialis 20mg Super Kamagra Belgique,Super Kamagra Avis,Super Kamagra Effet Secondaire kamagra belgique Super Kamagra Belgique,Super Kamagra Avis,Super Kamagra Effet Secondaire super kamagra Super Kamagra Belgique,Super Kamagra Avis,Super Kamagra Effet Secondaire kamagra avis

Viagra Vaikutusaika,Viagra 100 Mg Vaikutusaika,Viagra 50 Mg Vaikutusaika,Viagra Hinta,Viagra Vaikutus,Viagra Virosta viagra virosta Viagra Kokemuksia,Viagra Netistä Kokemuksia,Naisten Viagra Kokemuksia viagra kokemuksia Cialis Kokemuksia,Cialis 20 Mg,Cialis Hinta cialis 20 mg Cialis Kokemuksia,Cialis 20 Mg,Cialis Hinta cialis kokemuksia cialis hinta,cialis 5mg,cialis netistä cialis hinta cialis hinta,cialis 5mg,cialis netistä cialis 5mg cialis hinta,cialis 5mg,cialis netistä cialis netistä

kamagra gel,kamagra opiniones,kamagra 100mg oral jelly,Kamagra Oral Jelly kamagra 100 kamagra gel,kamagra opiniones,kamagra 100mg oral jelly,Kamagra Oral Jelly kamagra jelly KAMAGRA QUE ES,KAMAGRA GEL QUE ES,KAMAGRA 100 MG QUE ES,KAMAGRA ORAL JELLY QUE ES,KAMAGRA 100MG kamagra que es KAMAGRA QUE ES,KAMAGRA GEL QUE ES,KAMAGRA 100 MG QUE ES,KAMAGRA ORAL JELLY QUE ES,KAMAGRA 100MG kamagra 100mg Cialis Prijs Belgie,Cialis Prijs Apotheek,Cialis Prijs Apotheek Belgie cialis belgie levitra belgie,levitra kopen,levitra generiek levitra belgie levitra belgie,levitra kopen,levitra generiek levitra kopen

Viagra Femme,viagra pour femme,viagra femme viagra femme Cialis Compendium,cialis Compendium Suisse,cialis 20 Mg Compendium cialis compendium Cialis Compendium,cialis Compendium Suisse,cialis 20 Mg Compendium cialis prix Cialis Compendium,cialis Compendium Suisse,cialis 20 Mg Compendium cialis 20 mg Levitra Suisse,Levitra Compendium,Levitra 20 Mg levitra compendium

Cialis en ligne, achat Viagra sans ordonnance, acheter Cialis en ligne viagra sans ordonnance Acheter levitra en france, acheter levitra en france, acheter levitra pas cher, levitra dosage, levitra viagra ou cialis, levitra france - IDEE levitra generique pas cher Acheter levitra en france, acheter levitra en france, acheter levitra pas cher, levitra dosage, levitra viagra ou cialis, levitra france - IDEE levitra pas cher Ou acheter levitra 20mg, levitra original en france, achat levitra internet levitra original Acheter Vardenafil | dreamworksfans.fr acheter levitra Acheter Vardenafil | dreamworksfans.fr levitra prix

Kamagra 100mg Preis,Kamagra 100mg Tabletten kamagra preis Kamagra 100mg Preis,Kamagra 100mg Tabletten kamagra tabletten Kamagra 100mg Teilen,Kamagra Apotheke kamagra apotheke Kamagra Shop,Kamagra Shop 24 kamagra shop Kamagra Bestellen Auf Rechnung,Kamagra Bestellen Deutschland kamagra kaufen deutschland Cialis bestellen: Wo geht das sicher und ohne Rezept cialis bestellen

Kamagra Gel Comprar Portugal | Comprar medicamentos baratos de qualidade em Portugal kamagra portugal Acheter Casque Beats Pas Cher Chine en ligne levitra preço portugal Acheter Casque Beats Pas Cher Chine en ligne comprar levitra Kamagra Now Reviews | Read Customer Service Reviews of kamagra-now.co kamagra now Kamagra Now Reviews | Read Customer Service Reviews of kamagra-now.co kamagra now uk Where to buy Super Kamagra online in UK super kamagra uk Canadian kamagra - Online Canadian Pharmacy. Best Prices. Kamagra Canada kamagra jelly canada

kamagra gel,kamagra 100,kamagra femme kamagra gel kamagra gel,kamagra 100,kamagra femme kamagra 100 kamagra gel,kamagra 100,kamagra femme kamagra femme kamagra gel,kamagra 100,kamagra femme kamagra pour femme Super Kamagra Belgique,Super Kamagra Avis,Super Kamagra Effet Secondaire kamagra effet Kamagra Gel Belgique,Kamagra Gel,Kamagra Gel Avis kamagra gel Kamagra 100 Suisse,kamagra 100,kamagra 100mg Avis,kamagra 100 Oral Jelly kamagra 100

Kamagra Naisille,Kamagra Oral Jelly Naisille,Kamagra 100mg kamagra naisille Kamagra Naisille,Kamagra Oral Jelly Naisille,Kamagra 100mg kamagra hinta Online-apotheke - kaufen Viagra Wien und verschreibungspflichtige medikamente online kamagra kaufen wien Online-apotheke - kaufen Viagra Wien und verschreibungspflichtige medikamente online viagra kaufen wien Cialis 5mg Preis Österreich,Cialis 5mg Kaufen,Cialis 5mg Preis Apotheke cialis 5mg preis österreich Cialis 5mg Preis Österreich,Cialis 5mg Kaufen,Cialis 5mg Preis Apotheke cialis österreich Cialis 5mg Preis Österreich,Cialis 5mg Kaufen,Cialis 5mg Preis Apotheke cialis preis

Levitra Kopen,Levitra 20mg,Levitra Bijwerkingen,Levitra Ervaringen,Levitra 20 Mg Kopen levitra pil Levitra 10 Mg Kopen,levitra 10 Mg Ervaringen,levitra 10 Mg,levitra 10 Mg Bayer levitra 10 mg kopen Levitra 10 Mg Kopen,levitra 10 Mg Ervaringen,levitra 10 Mg,levitra 10 Mg Bayer levitra 10 mg Levitra 10 Mg Kopen,levitra 10 Mg Ervaringen,levitra 10 Mg,levitra 10 Mg Bayer levitra 20 mg kopen Levitra 10 Mg Kopen,levitra 10 Mg Ervaringen,levitra 10 Mg,levitra 10 Mg Bayer levitra 20 mg Kamagra Kopen kamagra kopen Kamagra Kopen kamagra 100mg

Air Max 90 Outlet,Scarpe Nike Air Max Prezzo Basso kamagra kopen Air Max 90 Outlet,Scarpe Nike Air Max Prezzo Basso kamagra bestellen Air Max 90 Outlet,Scarpe Nike Air Max Prezzo Basso kamagra pillen Bestel Viagra Sildenafil zonder recept viagra bestellen Koop Cialis generieke online zonder recept - tennisactief.nl cialis generiek Levitra pillen kopen zonder recept en tegen een bijzonder scherpe prijs levitra generiek Levitra pillen kopen zonder recept en tegen een bijzonder scherpe prijs levitra kopen

Levitra Generico in farmacia Italiana online al migliore prezzo levitra prezzo Levitra Generico in farmacia Italiana online al migliore prezzo levitra generico Levitra Generico in farmacia Italiana online al migliore prezzo vardenafil generico Comprare Kamagra (Sildenafil Citrate) | Farmacia Italia comprare kamagra Comprare Kamagra (Sildenafil Citrate) | Farmacia Italia kamagra prezzo Comprare Kamagra (Sildenafil Citrate) | Farmacia Italia Kamagra comprare Kamagra italia, kamagra 100 mg prezzo, kamagra 100mg, kamagra oral jelly comprare kamagra 100mg

Kamagra Oral Jelly Ireland,Kamagra Oral Jelly Uk,Kamagra Oral Jelly 100mg,Kamagra Oral Jelly Review kamagra dublin Kamagra Oral Jelly Ireland,Kamagra Oral Jelly Uk,Kamagra Oral Jelly 100mg,Kamagra Oral Jelly Review kamagra gel ireland Kamagra Oral Jelly Ireland,Kamagra Oral Jelly Uk,Kamagra Oral Jelly 100mg,Kamagra Oral Jelly Review kamagra jelly ireland Kamagra Ireland Shop,Kamagra Ireland,Kamagra Ireland Legal,Kamagra Jelly Ireland,Kamagra Online Ireland,Kamagra Northern Ireland kamagra ireland Viagra For Sale In Ireland,sildenafil For Sale In Ireland,herbal Viagra For Sale In Ireland,viagra For Sale In Northern Ireland viagra ireland Viagra For Sale In Ireland,sildenafil For Sale In Ireland,herbal Viagra For Sale In Ireland,viagra For Sale In Northern Ireland viagra dublin Buy Kamagra Australia,Buy Kamagra Online Australia,Buy Kamagra Jelly Australia,Buy Kamagra Sydney,Kamagra Sydney kamagra australia

Cialis Priser Apotek,cialis Pris Apotek Sverige,cialis Priser Sverige,viagra Cialis Priser cialis pris Beställ Viagra Pris säkert och överkomliga priser på onlineapotek, Viagra Receptfritt,Viagra Pris,Viagra Online viagra receptfritt Beställ Viagra Pris säkert och överkomliga priser på onlineapotek, Viagra Receptfritt,Viagra Pris,Viagra Online viagra pris Beställ Viagra Pris säkert och överkomliga priser på onlineapotek, Viagra Receptfritt,Viagra Pris,Viagra Online viagra online cialis 5 mg,cialis pris,cialis online,cialis 5 mg pris cialis 5 mg cialis 5 mg,cialis pris,cialis online,cialis 5 mg pris cialis 5 mg pris cialis 5 mg,cialis pris,cialis online,cialis 5 mg pris cialis pris

Comprar Viagra generico en España,Viagra España,Viagra Comprar,Comprar Viagra Comprar viagra Levitra Generico Precio levitra precio Levitra Generico Precio levitra generico Levitra Generico Precio vardenafil generico Levitra Vademecum,vademecum Levitra Generico,levitra 5 Mg Vademecum levitra vademecum kamagra gel,kamagra opiniones,kamagra 100mg oral jelly,Kamagra Oral Jelly kamagra gel kamagra gel,kamagra opiniones,kamagra 100mg oral jelly,Kamagra Oral Jelly kamagra oral jelly

Viagra 100mg prix en pharmacie, prix du viagra 100mg en pharmacie, viagra 100mg prix pharmacie,viagra prix,viagra pharmacie viagra pharmacie Viagra Prix pour Homme, Acheter Viagra Sans Ordonnance Pas Cher viagra pour homme Paypal viagra,acheter viagra paypal, viagra paypal acheter viagra Paypal viagra,acheter viagra paypal, viagra paypal viagra acheter Cialis en ligne, achat Viagra sans ordonnance, acheter Cialis en ligne viagra ordonnance Ou Acheter Cialis en Belgique cialis belgique Viagra generique pharmacie en ligne viagra belgique

Kamagra 100mg kaufen in Deutschland kamagra 100mg kaufen Levitra Original kaufen ohne Rezept in Deutschland levitra original Super Kamagra kaufen in Deutschland super kamagra bestellen Super Kamagra kaufen in Deutschland super kamagra kaufen Cialis Generika kaufen nun auch in Deutschland zu angenehmen Preisen cialis generika Cialis Generika kaufen nun auch in Deutschland zu angenehmen Preisen cialis generika kaufen Kamagra Oral Jelly bestellen in Deutschland kamagra jelly bestellen

Super Kamagra Australia,Buy Super Kamagra Australia,Super Kamagra Online super kamagra australia Kamagra Oral Jelly Perth,kamagra Oral Jelly Australia Paypal,kamagra Oral Jelly Australia kamagra oral jelly perth kamagra sydney,buy kamagra sydney,kamagra jelly sydney,kamagra australia sydneya kamagra sydney Kamagra Jelly,kamagra Australia,kamagra Gel,kamagra Jelly Australia,kamagra Reviews kamagra jelly Kamagra Jelly,kamagra Australia,kamagra Gel,kamagra Jelly Australia,kamagra Reviews kamagra melbourne kamagra jelly,kamagra gel,kamagra australia,Kamagra Jelly Australia,Kamagra Gel Australia,Kamagra Australia kamagra jelly kamagra jelly,kamagra gel,kamagra australia,Kamagra Jelly Australia,Kamagra Gel Australia,Kamagra Australia kamagra australia

kamagra gel,kamagra sverige,kamagra online kamagra gel kamagra gel,kamagra sverige,kamagra online kamagra sverige kamagra gel,kamagra sverige,kamagra online kamagra online cialis uten resept,cialis pris,cialis 5mg,Viagra Uten Resept viagra uten resept cialis uten resept,cialis pris,cialis 5mg,Viagra Uten Resept cialis pris cialis uten resept,cialis pris,cialis 5mg,Viagra Uten Resept cialis uten resept Kamagra Oral Jelly Norge,Kamagra Oral Jelly 100mg Norge,Kamagra Oral Jelly 100mg,Kamagra Jelly,Kamagra Gel kamagra gel

levitra belgie,levitra kopen,levitra generiek levitra generiek priligy kopen in apotheek priligy kopen priligy kopen in apotheek priligy belgie Viagrapillen en online informatie over o.a. werking Viagra bijwerkingen, Viagra kopen en bestellen op Viagrapillen.be,Viagra Pil,Viagra Pillen viagra pil Viagrapillen en online informatie over o.a. werking Viagra bijwerkingen, Viagra kopen en bestellen op Viagrapillen.be,Viagra Pil,Viagra Pillen viagra pillen Cialis 5mg Belgie,Cialis 5 Mg Kopen,Cialis 5mg Bestellen cialis 5 mg Cialis 5mg Belgie,Cialis 5 Mg Kopen,Cialis 5mg Bestellen cialis fk

Kamagra Oral Jelly - Kamagra 100mg acheter en ligne France kamagra oral jelly Kamagra Oral Jelly - Kamagra 100mg acheter en ligne France kamagra jelly Kamagra Oral Jelly - Kamagra 100mg acheter en ligne France acheter kamagra Acheter Kamagra Oral Jelly kamagra jelly Acheter Kamagra Oral Jelly kamagra pas cher Kamagra 100mg - Kamagra Sildenafil Citrate, Kamagra 100mg Oral Jelly kamagra 100 Kamagra 100mg - Kamagra Sildenafil Citrate, Kamagra 100mg Oral Jelly kamagra 100mg