ارتباط آنلاین تماس با ما
قابلیت های BMS ام اند اچ

قابلیت ها و امکانات ویژه سیستم خانه هوشمند ام اند اچ

1) روشنایی اتوماتیک             

* از طریق مانیتور، هر منطقه ای را می توانید در وضعیت اتوماتیک یا دستی قرار دهید.

* تنظیم مدت زمان روشن ماندن چراغ ها در حالت اتوماتیک.

* تنظیم حالت شب / روز برای هر منطقه بصورت مستقل (جهت جلوگیری از روشن ماندن چراغ ها در محیط هایی از منزل که درروز نور کافی بصورت طبیعی در آنها وجود دارد).

* کلید لامپ اضافه خاموش جهت برگرداندن وضعیت چراغ ها از حالت دستی به اتوماتیک و خاموش کردن چراغ فضاهایی که کسی در آن حضور ندارد.

 

2) اعلام سرقت در کلیه فضاها

* با قابلیت انتخاب حالت خارج از خانه یا تنها در خانه ( فعال کردن دزد گیر قسمت هایی از منزل هنگامی که فرد در منزل تنهاست).

* قابلیت فعال و غیر فعال کردن هر یک از دو سیستم دزدگیر برای هر قسمت از منزل بصورت مستقل.

* دارای آژیر خطر.

* دارای تلفن کننده ) 9 حافظه (.

* قابلیت ایجاد حالت فلاشر برای همه چراغ های منزل در صورت ورود سارق.

* قابلیت فعال کردن دزدگیر از طریق مانیتور در هنگام خروج و غیر فعال کردن آن توسط کارتخوان در هنگام بازگشت.

* قابلیت فعال کردن دزدگیر از خارج منزل توسط تلفن برای مواقعی که در هنگام خروج فراموش کرده اید سیستم را فعال کنید و یا زمانی که قصد دارید فردی را هنگامی که در منزل حضور ندارید برای چند دقیقه به منزل بفرستید و لازم است از طریق تلفن سیستم را غیر فعال و مجددا فعال کنید.

* نکته : تمام طراحی مسیرهای امنیتی بگونه ای انجام می گیرد که چنانچه سارق سیم ارتباط سنسور را قطع کند آژیر بصدا در آید.

 

3) اعلام حریق در تمام فضاها

* سنسورهای حساس به دودoptical استاندارد انگلیسی در تمام مناطق، سنسورهای فتوالکتریک برای آشپزخانه و پارکینگ با سنسورهای حرارتی وظیفه اعلام حریق در تمام منزل را بعهده دارند.

* عکس العمل اعلام حریق به صورت آژیر خطر و اعلام تلفنی به شماره های از پیش تعیین شده و قطع اتوماتیک شیر اصلی گاز واحد است و قطع روشنایی اتوماتیک منزل جهت جلوگیری از انفجار.

 

4) اعلام نشت گاز

* سنسـورهـای حسـاس به گـاز متـان در قسمت آشپزخـانه، مطبخ، شومینـه و یا هر انشعـاب گازی دیگر نصب می شوند.

* با عکس العمل آژیر خطر ، اعلام تلفنی و قطع شیر اصلی گاز واحد.

* ثابت نگه داشتن وضعیت مصرف کننده ها در صورت نشت گـاز به منظور جلـوگیـری از خطرات احتمالی.

 

5) شیر برقی گاز

* محل نصب بعد از قطع کن اصلی گاز واحد.

* این شیـر برقی از نوع عـادی باز است و در صورت قطع بـرق شهـردر شـرایط معمـولی ( عدم نشت گاز ) جریان گاز واحد قطع نمی شود.

*  شیر برقی با فرمان 12 ولت لحظه ای عمل میکند.

* شیـر بـرقی به صورت مکانیکی و با حضور فرد بصـورت دستی بـاز می شود که این به منظور ایمنی بیشتر است.

 

6) سیستم کنترل تردد

* دارای1 عدد کارتخوان مغناطیسی در قسمت ورودی ساختمان، با کشیدن کارت بر روی کارتخوان درب کوچه، این درب باز می شود. در قسمت درب اصلی واحد ( در راه پله ) نیز با کشیدن کارت، درب واحد باز میشود. علاوه بر این  کار سیستم دزدگیر نیز غیر فعال خواهد شد. و لذا برای فعال و غیر فعال کردن دزدگیر میتوان از همین کارت استفاده کرد و نیازی به حمل ریموت نیست.

* دارای ضریب امنیتی بالا بدلیل استفاده از پروتکل RS232 ( رله ای نیست ).

* قابلیت حذف و یا تعـریف کارت به سـادگی و توسط مـالک منـزل بدون نیـاز به متخصص توسط کارت Master.

 

7) ریموت کنترل

* 12 کانـال با قـابلیت تعیین عملکرد هر یک از کلیدهـای آن و قابلیت تعریف تعـداد دلخـواه ریموت.

 

8) سیستم تلفن کننده

* جهت اطلاع رسانی به مالک در صورت عدم حضور در منزل.

* تماس تلفنی در صورت بروز :

الف( سرقت.

ب) حریق.

ج) نشت گاز.

* قابلیت ذخیره 9 شماره تلفن مختلف.

* نکته : چنانچه دستگاه بعنوان اولین شماره با شما تماس بگیرد ، می توانید با وارد کردن رمز آنرا غیر فعال کنید تا با شماره های دیگر تماس گرفته نشود.

 

9) مانیتور لمسی

* قابلیت کنترل وضعیت روشن و خاموش بودن مصرف کننده هاو فعال و غیر فعال بودن سناریوها و سایر سیستم ها.

* قابلیت ارسال فرمان و تغییر وضعیت ها مثل خاموش و روشن کردن چراغ ها ، بستن شیر گاز و یا باز و بسته کردن شیر آب باغچه، باز کردن درب های اصلی، نفر رو و پارکینگ و ...

* قابلیت کوک کردن زمان روشن و خاموش شدن برای مصرف کننده های مورد نیاز.

* ایجاد یک شبکه بین مانیتورها.

* قابلیت خاموش کردن نور صفحه و همچنین قفل کردن مانیتور در هنگام خروج از منزل یا حضور مهمان.

 

10) قابلیت تنظیم سناریو

* جهت تغییر وضعیت تنظیمات خانه دریک لحظه استفاده می شود ، تا در وقت ساکنین صرفه جویی گردد . بطور مثال اگر می خواهید در صورت عدم حضورشما در منزل ، چراغ ها خاموش شوند، کولرها ویا سیستم گرمایشی در وضعیت کم ظرفیت قرار بگیرند،دزدگیر روشن شود، مانیتورها قفل شوند ، شیر گاز مصرفی واحد قطع شود، شیرآب بسته شود و…فقط کافی است یکبار این تنظیمات را برای سناریو عدم حضور انجام دهید. حال در هنگام خروج از منزل با زدن یک کلید همه این کارها در یک لحظه بصورت اتوماتیک انجام می شوند.

* تعداد متعددی سناریو برای یک دستگاه قابل تنظیم است مانند : سناریو عدم حضور ، سناریو نرمال ، سناریو شب / روز ، سناریو خواب و غیره .

 

11) سیستم فرمان تلفنی

* در صورت عدم حضور در منزل ، می توانید با تماس تلفنی و پس از وارد کردن عدد رمــز، از وضعیت هر مصرف کننده یـا سناریو مطـلع شده ودر صورت لزوم آنها را تغییر دهید. قابلیت کنترل تمام مصرف کننده ها و سناریو ها وسیستم های ایمنی و امنیتی از این طریق وجود دارد.

 

12) سیستم تلفن کنترل

 * دقیقاً مانند سیستم فرمان تلفنی است با این تفاوت که در داخل منزل استفاده می شود ونیاز به وارد کردن رمـز ندارد. بنـابراین همه گوشیهای تلفن داخل منزل می توانند بجای ریموت استفاده شوند.

 

13) منشی تلفنی

* در صورت تماس سایرین با منزل شما درشرایط عدم حضور، سیستم می تواند پیغام ها را ضبط کند.

* قابلیت شنیدن پیام ها از طریق همه گوشی های معمولی داخل واحد امکان پذیر است.

* قابلیت شنیدن پیام ها از خارج منزل از طریق سیستم فرمان تلفنی نیز وجود دارد و حتی از این طریق می توانید پس از شنیدن پیام آنرا پاک کنید.

 

14) تجهیزات سخت افزاری جهت وضعیت اضطراری(وضعیت خرابی سیستم)

* حتی در صورت آسیب دیدن مانیتور ، سیستم براساس آخرین تنظیمات به فعالیت خود ادامه داده و سیستم های ایمنی وامنیتی به وظیفه خود عمل می نمایند.

* درصورت آسیب دیدن تابلو های پردازشگر و قطع کامل کنترلرها و عدم دسترسی به خدمات شرکت (در زمان های خاص مثل نیمه شب و یا روزهای تعطیل)به راحتی با زدن کلید مربوطه ، همه چراغ ها و مصرف کننده ها ازحالت اتوماتیک خارج شده و به روش دستی و باهمان کلیدهای سنتی قابل کنترل می باشند.

 

15) ایجاد شبکه درخواست کمک

* بر روی مانیتور لمسی هر واحد، کلیدی تعبیه شده است که در صورت استفاده از آن، دستگاه هوشمند واحد، بصورت اتوماتیک با شماره هایی از پیش تعیین شده توسط فرد مالک تماس گرفته و به صورت سخنگو در خواست کمک میکند. این در حالی است که فرد نگهبان نیز همزمان از بروز حادثه در آن واحد مطلع خواهد شد و نسبت به امداد رسانی سریع اقدام خواهد کرد. این نوع امکانات به خصوص در واحدهایی که ساکنین آن افراد سالخورده باشند بسیار مفید و کار آمد است.

 

16) طراحی و ارائه قابلیت های جدید براساس ایده های کارفرما

* باتوجه به تولید سیستم در داخل کشور، می توانید نظرات خود را در زمینه قابلیت های مفید،چشم گیر و مشتری پسند به این شرکت ارائه داده و پس از انجام مشاوره لازم، کارشناسان M&H، محصول را در اختیار شما قرار خواهند داد.             

 

17) کنترل پرده ها

* امکان کنترل همه پرده های برقی از طریق مانیتورهای لمسی، تلفن کنترل، فرمان تلفنی و ریموت کنترل دستگاه علاوه بر ریموت مستقل پرده ها  وجود دارد.

* قابلیت کنترل هر پرده دلخواه جهت باز وبسته شدن براساس نور شب و روز.

* قابلیت بستن همه پرده ها در هنگام خروج از منزل و بازکردن آنها در هنگام ورود توسط دستگاه بصورت خودکار.

* قابلیت کوک کردن ساعت باز شدن پرده ها در هنگام صبح .

 

18) ترموستات

* ترموستات وضعیت حضور و عدم حضور جهت سیستم گرمایش از کف و سیستم های برودتی در صورت امکان از طرف آن سیستم، با این قابلیت در صورت عدم حضور شما در منزل، سیستم های سرمایشی و گرمایشی از شدت کار خود کاسته و به صرفه جویی انرژی کمک بسزایی می کند.

 * توضیح اینکه تهیه ترموستـات های متنـاسب با سیستم سرمایشی وگرمایشی به عـهده کارفرما بوده و این شرکت صرفاً اقدامات لازم جهت اتصال آن به سیستم  هوشمند و تهیه نرم افزارهای مربوطه  را به عهده دارد.

 

19) قابلیت کنترل اتوماتیک فن کوئل ها

* کنترل دمای هر محیط با تعبیه سنسورهای مربوطه در آن فضا انجام می شود. بدین ترتیب دمای هر فضا را توسط مانیتور BMS  میتوان مشاهده کرد. تنظیمات دمای دلخواه نیز توسط همین مـانیتور انجـام می شود. بطور مثال مشاهده می کنید که دمـای اتاق شماره 1 برابر 27 درجه سانتیگراد است و می خواهید سیستم فن کوئل این دما را به 20 درجه برساند پس از انجام تنظیمات، فن کوئل با شدت بالا شروع به کار می کند (دور تند) پس از رسیدن دمای اتاق به 25 درجه، بصورت اتوماتیک فن کوئل بر روی دور متوسط قرار می گیرد و پس از رسیدن به دمای 22 درجه سانتیگراد، دور فن کوئل تبدیل به دور کند خواهد شد و در صورت رسیدن به دمای 20 درجه سانتیگراد، فن کوئل خاموش خواهد شد. معکوس این حالت در مورد سیستم گرمایش فن کوئل نیز صادق است.

 

20) قابلیت تغییر ظرفیت سیستم سرمایش و گرمایش توسط تلفن

* در صورت تمایل می توانید قبل از مراجعت به منزل، بصورت تلفنی ظرفیت کار سیستم را به حالت نرمال تغییر دهید. برای انجام این کار کافی است حدود 30 دقیقه قبل از رسیدن به منزل، توسط خط تلفن، عکس العمل مورد نیاز را در خواست کنید. BMS بصورت کاملاً اتوماتیک این شرایط را ایجاد خواهد کرد.

 

21) تغییر شدت ظرفیت سیستم سرمایش و گرمایش به صورت اتوماتیک

* در صورت عدم حضور در منزل،براساس تنظیمات از پیش تعیین شده توسط کار بر، سیستم سرمایش یا گرمایش، شدت ظرفیت خود را بصورت خودکار تغییر داده و در جهت صرفه جویی مصرف انرژی آنرا تعدیل خواهد کرد. به محض ورود مالک به منزل، مجدداً این سیستم بصورت خودکار ظرفیت عادی خود را پیدا خواهد کرد.

 

22) سیستم BMS در قسمت مشاع ساختمان

* مـانیتورینـگ وضعیت ایمنی و امنیتی کـل سـاختمان شامل واحـدهای مسکونـی، لابـی، پـارکینگ، انـبـاری ها و... تـوسط مـانـیـتـور مرکزی ساختمان که در اختیار فـرد نگهبان قرار داده می شود. بـدینـصورت که نگهبان بدون دسترسی به تنظیمات و عملکرد دستگاههای واقع در واحدهای مسکونی، فقط از موضوعاتی مانند: سرقت، حریق و نشت گاز مطلع خواهد شد تا اقدامات لازم را انجام دهد.

 

23) سیستم اتوماتیک آبیاری باغچه

* سیستم  می تواند بر اساس نیاز هر قسمت از باغچه و فضای سبز بصورت جداگانه تنظیم گردد. مثلاً آبیاری چمن ها در زمان های متفاوت از درختان انجام شود و میزان آبیاری هم تفاوت داشته باشد. ( در صورت عقد قرارداد فضاهای مشاع ساختمان این بند اجرا خواهد شد.)

 

24) سیستم اتوماتیک چراغ های تزئینی محوطه

* هر یک از چراغ ها بر اساس تنظیمات انجام شده، رأس ساعت معین روشن و در ساعت تعیین شده دیگری خاموش خواهند شد. همچنین میتوان روشن شدن و یا خاموش شدن چراغ ها را به تاریکی و روشنایی هوا وابسته کرد ویا تنظیمی از ترکیب ساعت و روشنی هوا را انجام داد. تذکر این نکته لازم است که در هر زمان دلخواه، امکان کنترل روشناییها مستقل از سناریو و تنظیمات، از روی مانیتور وجود دارد.

 

 25) سیستم هوشمند موتورخانه

* ظرفیت کار اجزای موتورخانه اعم از بویلرها، کویل ها، پمپ های رفت و برگشت آب جهت آبگرم مصرفی، رادیاتورها و یا فن کوئل ها و .... همگی می توانند تحت پوشش یک سیستم جامع قرار گیرند. اطلاع از صحت کار موتورخانه و نحوه عملکرد آن توسط مانیتور مخصوص موتورخانه امکان پذیر است. همچنین فرد نگهبان نیز میتواند موضوعات کلیدی مربوطه را بر روی مانیتور اتاق خود داشته باشد، تا در صورت بروز خرابی و یا حادثه، نسبت به رسیدگی موضوع اقدمات لازم را به عمل آورد. استفاده از این سیستم باعث افزایش طول عمر تجهیزات، کاهش مصرف انرژی و همچنین افزایش رضایت  مصرف کننده ها از شرایط مطلوب موتورخانه خواهد شد.

 

26) سیستم های نور پردازی جهت قسمت لابی و نمای ساختمان

* با لحاظ بستر فنی مناسب امکان کنترل میزان نور و نوع رنگ چراغ ها کاملاً قابل اجرا است. استفاده محدود از این نوع چراغ های قابل کنترل توسط BMS می تواند مناظر چشم نـواز زیبایی را در قسمت نمـای ورودی سـاختمان و همچنین فضای لابی آن ایـجـاد نمـاید.درصورت طراحی خاص در قسمت لابی، و داشتن دکورهای لازم و یا حتی آکواریوم و آبنما و ..... می توان نحوه روشن شدن چـراغ هـا  و تجهیزات را طی سناریوهای مختلف به نحوی تنظیم کرد که با اجرای هر سناریو، چشم اندازها تغییر قابل توجهی پیدا کنند و هر بار که با سناریو جدید فضا را تنظیم میکنیم گویی که مناظر و دکورهای داخل لابی تغییر کرده اند. این نوع پردازش میتواند در ایجاد تنوع و غیریکنواختی در قسمت لابی نقش پررنگی داشته و در افزایش طراوت و شادابی روح ساختمان تأثیر گذارباشد. ( در صورت عقد قرارداد فضاهای مشاع ساختمان این بند اجرا خواهد شد.)

 

27) برق اضطراری(UPS)

* طراحی سیستم شبکه هوشمند جهت تامین انرژی توسط UPS  برای سیستم های ایمنی و، امنیتی.

* قابلیت روشن شدن تعدادی از چراغ ها در صورت قطع برق .

* در صورت قطع برق، باز هم چراغ ها اتوماتیک هستند.مثلاَ اگردر داخل توالت چراغ متصل به UPS داریم چنانچه فردی در آن حضور پیدا نکند ، خاموش است و به محض ورود فرد بصورت اتوماتیک روشن می شود.(صرفه جویی د ر مصرف و افزایش طول عمرUPS )

* توضیح اینکه : نوع UPS وقیمت آن در انتهـای پروژه و بر اسـاس مشورت با کـارفرمـا تعیین خواهـد شد و در فهرست تجهیزات این شرکت نمی باشد.

 

28) قابلیت کنترل تجهیزات بصورت بی سیم (wireless) توسط تبلت

* بانصب تجهیزات لازم امکان برقراری شبکه وایرلس بوجود خواهد آمد. بدینصورت که با نصب نرم افزار لازم بر روی سیستم های اندروید مانند تبلت یا گوشی موبایل که توسط این شرکت ارائه می گردد، می توانید کنترل های مورد نیاز هر قسمت را توسط دستگاههای همراه خود انجام دهید.دانلود فیلم های واقعی از قسمتهای مختلف خانه هوشمند ام اند اچ که دقیقا" نحوه عملکرد محصولات را حین کار نمایش میدهد ،بصورت فایلهای مجزا برای دانلود در سایت بارگزاری گردید

لطفا" جهت ورود به صفحه دانلود فیلم و کلیپ خانه هوشمند ، بر روی متن این خبر کلیک و یا به بخش دانلود مراجعه نمایید.

 

بصورت واقعی در فضای یک خانه هوشمند قرار بگیرید و استفاده از امکانات آن را شخصا" تجربه نمایید.

بازدید از نمایشگاه خانه هوشمند ام اند اچ و امکانات آن

لطفا" جهت بازدید با تلفن 02634218291 هماهنگ نمایید و یا از طریق فرم ارتباط آنلاین درخواست بازدید از خانه هوشمند ام اند اچ را ارسال نمایید. 

به وب سایت رسمی شرکت خانه هوشمند ام اند اچ خوش آمدید.


لطفا" جهت ورود به کانال تلگرام شرکت ام اند اچ بر روی آیکون تلگرام کلیک نمایید. 


Google
    zapatos de mujer nike free puma zapatillas zapatos gucci botas de futbol nike presto gorras new era Gafas oakley bolsos louis vuitton Adidas Neo cinturones gucci zapatillas saucony zapatillas de moda Adidas Originals Adidas Yeezy nike air force polos lacoste Adidas Stan Smith Zapatos nike
Copyright 2013 © m&h Co. All Rights Reserved. / طراحی - پارس کرج

cialis en om dagen cialis online danmark kamagra bivirkninger viagra virkning viagra priser apotek levitra virkning cialis hinta viron apteekissa cialis kokemuksia kamagra jelly kokemuksia viagra vaikutus viagra reseptin hankkiminen levitra vaikutus cialis hinta viagra hinta viagra kokemuksia
Viagra interacciones Funciona cialis generico Cialis efectos secundarios a largo plazo efectos secundarios cialis Indicaciones para el uso de Levitra Generic Kamagra efectos secundarios Kamagra Interacciones Kamagra 100mg Kamagra Oral Jelly Efectos secundarios lovegra 100mg tablets Viagra para mujeres Efectos secundarios de Lovegra
Viagra Generika Deutschland Cialis Tadalafil 20mg Original Cialis Original 20mg Kaufen Cialis 20mg Original Ohne Rezept Cialis Generika Kaufen Cialis Generika 5mg Online Kaufen Cialis Generika 5mg Rezeptfrei Levitra Original 20mg Kaufen Levitra Original Online Kaufen Levitra Generika 20mg Erfahrungen Levitra Generika 10mg Levitra Generika 20mg Nebenwirkungen Kamagra 100 Kamagra Tabletten Kamagra Online Bestellen
Cialis 20mg Pas Cher cialis 20mg CIALIS PAS CHER,CIALIS GENERIQUE,CIALIS 20MG cialis pas cher CIALIS PAS CHER,CIALIS GENERIQUE,CIALIS 20MG cialis generique CIALIS PAS CHER,CIALIS GENERIQUE,CIALIS 20MG cialis 20mg Super Kamagra Belgique,Super Kamagra Avis,Super Kamagra Effet Secondaire kamagra belgique Super Kamagra Belgique,Super Kamagra Avis,Super Kamagra Effet Secondaire super kamagra Super Kamagra Belgique,Super Kamagra Avis,Super Kamagra Effet Secondaire kamagra avis

Viagra Vaikutusaika,Viagra 100 Mg Vaikutusaika,Viagra 50 Mg Vaikutusaika,Viagra Hinta,Viagra Vaikutus,Viagra Virosta viagra virosta Viagra Kokemuksia,Viagra Netistä Kokemuksia,Naisten Viagra Kokemuksia viagra kokemuksia Cialis Kokemuksia,Cialis 20 Mg,Cialis Hinta cialis 20 mg Cialis Kokemuksia,Cialis 20 Mg,Cialis Hinta cialis kokemuksia cialis hinta,cialis 5mg,cialis netistä cialis hinta cialis hinta,cialis 5mg,cialis netistä cialis 5mg cialis hinta,cialis 5mg,cialis netistä cialis netistä

kamagra gel,kamagra opiniones,kamagra 100mg oral jelly,Kamagra Oral Jelly kamagra 100 kamagra gel,kamagra opiniones,kamagra 100mg oral jelly,Kamagra Oral Jelly kamagra jelly KAMAGRA QUE ES,KAMAGRA GEL QUE ES,KAMAGRA 100 MG QUE ES,KAMAGRA ORAL JELLY QUE ES,KAMAGRA 100MG kamagra que es KAMAGRA QUE ES,KAMAGRA GEL QUE ES,KAMAGRA 100 MG QUE ES,KAMAGRA ORAL JELLY QUE ES,KAMAGRA 100MG kamagra 100mg Cialis Prijs Belgie,Cialis Prijs Apotheek,Cialis Prijs Apotheek Belgie cialis belgie levitra belgie,levitra kopen,levitra generiek levitra belgie levitra belgie,levitra kopen,levitra generiek levitra kopen

Viagra Femme,viagra pour femme,viagra femme viagra femme Cialis Compendium,cialis Compendium Suisse,cialis 20 Mg Compendium cialis compendium Cialis Compendium,cialis Compendium Suisse,cialis 20 Mg Compendium cialis prix Cialis Compendium,cialis Compendium Suisse,cialis 20 Mg Compendium cialis 20 mg Levitra Suisse,Levitra Compendium,Levitra 20 Mg levitra compendium

Cialis en ligne, achat Viagra sans ordonnance, acheter Cialis en ligne viagra sans ordonnance Acheter levitra en france, acheter levitra en france, acheter levitra pas cher, levitra dosage, levitra viagra ou cialis, levitra france - IDEE levitra generique pas cher Acheter levitra en france, acheter levitra en france, acheter levitra pas cher, levitra dosage, levitra viagra ou cialis, levitra france - IDEE levitra pas cher Ou acheter levitra 20mg, levitra original en france, achat levitra internet levitra original Acheter Vardenafil | dreamworksfans.fr acheter levitra Acheter Vardenafil | dreamworksfans.fr levitra prix

Kamagra 100mg Preis,Kamagra 100mg Tabletten kamagra preis Kamagra 100mg Preis,Kamagra 100mg Tabletten kamagra tabletten Kamagra 100mg Teilen,Kamagra Apotheke kamagra apotheke Kamagra Shop,Kamagra Shop 24 kamagra shop Kamagra Bestellen Auf Rechnung,Kamagra Bestellen Deutschland kamagra kaufen deutschland Cialis bestellen: Wo geht das sicher und ohne Rezept cialis bestellen

Kamagra Gel Comprar Portugal | Comprar medicamentos baratos de qualidade em Portugal kamagra portugal Acheter Casque Beats Pas Cher Chine en ligne levitra preço portugal Acheter Casque Beats Pas Cher Chine en ligne comprar levitra Kamagra Now Reviews | Read Customer Service Reviews of kamagra-now.co kamagra now Kamagra Now Reviews | Read Customer Service Reviews of kamagra-now.co kamagra now uk Where to buy Super Kamagra online in UK super kamagra uk Canadian kamagra - Online Canadian Pharmacy. Best Prices. Kamagra Canada kamagra jelly canada

kamagra gel,kamagra 100,kamagra femme kamagra gel kamagra gel,kamagra 100,kamagra femme kamagra 100 kamagra gel,kamagra 100,kamagra femme kamagra femme kamagra gel,kamagra 100,kamagra femme kamagra pour femme Super Kamagra Belgique,Super Kamagra Avis,Super Kamagra Effet Secondaire kamagra effet Kamagra Gel Belgique,Kamagra Gel,Kamagra Gel Avis kamagra gel Kamagra 100 Suisse,kamagra 100,kamagra 100mg Avis,kamagra 100 Oral Jelly kamagra 100

Kamagra Naisille,Kamagra Oral Jelly Naisille,Kamagra 100mg kamagra naisille Kamagra Naisille,Kamagra Oral Jelly Naisille,Kamagra 100mg kamagra hinta Online-apotheke - kaufen Viagra Wien und verschreibungspflichtige medikamente online kamagra kaufen wien Online-apotheke - kaufen Viagra Wien und verschreibungspflichtige medikamente online viagra kaufen wien Cialis 5mg Preis Österreich,Cialis 5mg Kaufen,Cialis 5mg Preis Apotheke cialis 5mg preis österreich Cialis 5mg Preis Österreich,Cialis 5mg Kaufen,Cialis 5mg Preis Apotheke cialis österreich Cialis 5mg Preis Österreich,Cialis 5mg Kaufen,Cialis 5mg Preis Apotheke cialis preis

Levitra Kopen,Levitra 20mg,Levitra Bijwerkingen,Levitra Ervaringen,Levitra 20 Mg Kopen levitra pil Levitra 10 Mg Kopen,levitra 10 Mg Ervaringen,levitra 10 Mg,levitra 10 Mg Bayer levitra 10 mg kopen Levitra 10 Mg Kopen,levitra 10 Mg Ervaringen,levitra 10 Mg,levitra 10 Mg Bayer levitra 10 mg Levitra 10 Mg Kopen,levitra 10 Mg Ervaringen,levitra 10 Mg,levitra 10 Mg Bayer levitra 20 mg kopen Levitra 10 Mg Kopen,levitra 10 Mg Ervaringen,levitra 10 Mg,levitra 10 Mg Bayer levitra 20 mg Kamagra Kopen kamagra kopen Kamagra Kopen kamagra 100mg

Air Max 90 Outlet,Scarpe Nike Air Max Prezzo Basso kamagra kopen Air Max 90 Outlet,Scarpe Nike Air Max Prezzo Basso kamagra bestellen Air Max 90 Outlet,Scarpe Nike Air Max Prezzo Basso kamagra pillen Bestel Viagra Sildenafil zonder recept viagra bestellen Koop Cialis generieke online zonder recept - tennisactief.nl cialis generiek Levitra pillen kopen zonder recept en tegen een bijzonder scherpe prijs levitra generiek Levitra pillen kopen zonder recept en tegen een bijzonder scherpe prijs levitra kopen

Levitra Generico in farmacia Italiana online al migliore prezzo levitra prezzo Levitra Generico in farmacia Italiana online al migliore prezzo levitra generico Levitra Generico in farmacia Italiana online al migliore prezzo vardenafil generico Comprare Kamagra (Sildenafil Citrate) | Farmacia Italia comprare kamagra Comprare Kamagra (Sildenafil Citrate) | Farmacia Italia kamagra prezzo Comprare Kamagra (Sildenafil Citrate) | Farmacia Italia Kamagra comprare Kamagra italia, kamagra 100 mg prezzo, kamagra 100mg, kamagra oral jelly comprare kamagra 100mg

Kamagra Oral Jelly Ireland,Kamagra Oral Jelly Uk,Kamagra Oral Jelly 100mg,Kamagra Oral Jelly Review kamagra dublin Kamagra Oral Jelly Ireland,Kamagra Oral Jelly Uk,Kamagra Oral Jelly 100mg,Kamagra Oral Jelly Review kamagra gel ireland Kamagra Oral Jelly Ireland,Kamagra Oral Jelly Uk,Kamagra Oral Jelly 100mg,Kamagra Oral Jelly Review kamagra jelly ireland Kamagra Ireland Shop,Kamagra Ireland,Kamagra Ireland Legal,Kamagra Jelly Ireland,Kamagra Online Ireland,Kamagra Northern Ireland kamagra ireland Viagra For Sale In Ireland,sildenafil For Sale In Ireland,herbal Viagra For Sale In Ireland,viagra For Sale In Northern Ireland viagra ireland Viagra For Sale In Ireland,sildenafil For Sale In Ireland,herbal Viagra For Sale In Ireland,viagra For Sale In Northern Ireland viagra dublin Buy Kamagra Australia,Buy Kamagra Online Australia,Buy Kamagra Jelly Australia,Buy Kamagra Sydney,Kamagra Sydney kamagra australia

Cialis Priser Apotek,cialis Pris Apotek Sverige,cialis Priser Sverige,viagra Cialis Priser cialis pris Beställ Viagra Pris säkert och överkomliga priser på onlineapotek, Viagra Receptfritt,Viagra Pris,Viagra Online viagra receptfritt Beställ Viagra Pris säkert och överkomliga priser på onlineapotek, Viagra Receptfritt,Viagra Pris,Viagra Online viagra pris Beställ Viagra Pris säkert och överkomliga priser på onlineapotek, Viagra Receptfritt,Viagra Pris,Viagra Online viagra online cialis 5 mg,cialis pris,cialis online,cialis 5 mg pris cialis 5 mg cialis 5 mg,cialis pris,cialis online,cialis 5 mg pris cialis 5 mg pris cialis 5 mg,cialis pris,cialis online,cialis 5 mg pris cialis pris

Comprar Viagra generico en España,Viagra España,Viagra Comprar,Comprar Viagra Comprar viagra Levitra Generico Precio levitra precio Levitra Generico Precio levitra generico Levitra Generico Precio vardenafil generico Levitra Vademecum,vademecum Levitra Generico,levitra 5 Mg Vademecum levitra vademecum kamagra gel,kamagra opiniones,kamagra 100mg oral jelly,Kamagra Oral Jelly kamagra gel kamagra gel,kamagra opiniones,kamagra 100mg oral jelly,Kamagra Oral Jelly kamagra oral jelly

Viagra 100mg prix en pharmacie, prix du viagra 100mg en pharmacie, viagra 100mg prix pharmacie,viagra prix,viagra pharmacie viagra pharmacie Viagra Prix pour Homme, Acheter Viagra Sans Ordonnance Pas Cher viagra pour homme Paypal viagra,acheter viagra paypal, viagra paypal acheter viagra Paypal viagra,acheter viagra paypal, viagra paypal viagra acheter Cialis en ligne, achat Viagra sans ordonnance, acheter Cialis en ligne viagra ordonnance Ou Acheter Cialis en Belgique cialis belgique Viagra generique pharmacie en ligne viagra belgique

Kamagra 100mg kaufen in Deutschland kamagra 100mg kaufen Levitra Original kaufen ohne Rezept in Deutschland levitra original Super Kamagra kaufen in Deutschland super kamagra bestellen Super Kamagra kaufen in Deutschland super kamagra kaufen Cialis Generika kaufen nun auch in Deutschland zu angenehmen Preisen cialis generika Cialis Generika kaufen nun auch in Deutschland zu angenehmen Preisen cialis generika kaufen Kamagra Oral Jelly bestellen in Deutschland kamagra jelly bestellen

Super Kamagra Australia,Buy Super Kamagra Australia,Super Kamagra Online super kamagra australia Kamagra Oral Jelly Perth,kamagra Oral Jelly Australia Paypal,kamagra Oral Jelly Australia kamagra oral jelly perth kamagra sydney,buy kamagra sydney,kamagra jelly sydney,kamagra australia sydneya kamagra sydney Kamagra Jelly,kamagra Australia,kamagra Gel,kamagra Jelly Australia,kamagra Reviews kamagra jelly Kamagra Jelly,kamagra Australia,kamagra Gel,kamagra Jelly Australia,kamagra Reviews kamagra melbourne kamagra jelly,kamagra gel,kamagra australia,Kamagra Jelly Australia,Kamagra Gel Australia,Kamagra Australia kamagra jelly kamagra jelly,kamagra gel,kamagra australia,Kamagra Jelly Australia,Kamagra Gel Australia,Kamagra Australia kamagra australia

kamagra gel,kamagra sverige,kamagra online kamagra gel kamagra gel,kamagra sverige,kamagra online kamagra sverige kamagra gel,kamagra sverige,kamagra online kamagra online cialis uten resept,cialis pris,cialis 5mg,Viagra Uten Resept viagra uten resept cialis uten resept,cialis pris,cialis 5mg,Viagra Uten Resept cialis pris cialis uten resept,cialis pris,cialis 5mg,Viagra Uten Resept cialis uten resept Kamagra Oral Jelly Norge,Kamagra Oral Jelly 100mg Norge,Kamagra Oral Jelly 100mg,Kamagra Jelly,Kamagra Gel kamagra gel

levitra belgie,levitra kopen,levitra generiek levitra generiek priligy kopen in apotheek priligy kopen priligy kopen in apotheek priligy belgie Viagrapillen en online informatie over o.a. werking Viagra bijwerkingen, Viagra kopen en bestellen op Viagrapillen.be,Viagra Pil,Viagra Pillen viagra pil Viagrapillen en online informatie over o.a. werking Viagra bijwerkingen, Viagra kopen en bestellen op Viagrapillen.be,Viagra Pil,Viagra Pillen viagra pillen Cialis 5mg Belgie,Cialis 5 Mg Kopen,Cialis 5mg Bestellen cialis 5 mg Cialis 5mg Belgie,Cialis 5 Mg Kopen,Cialis 5mg Bestellen cialis fk

Kamagra Oral Jelly - Kamagra 100mg acheter en ligne France kamagra oral jelly Kamagra Oral Jelly - Kamagra 100mg acheter en ligne France kamagra jelly Kamagra Oral Jelly - Kamagra 100mg acheter en ligne France acheter kamagra Acheter Kamagra Oral Jelly kamagra jelly Acheter Kamagra Oral Jelly kamagra pas cher Kamagra 100mg - Kamagra Sildenafil Citrate, Kamagra 100mg Oral Jelly kamagra 100 Kamagra 100mg - Kamagra Sildenafil Citrate, Kamagra 100mg Oral Jelly kamagra 100mg